Система Ea "Inwestor Fx" трейдер с 10-летним опытом работы

Тема в разделе "Индикаторы, скрипты и эксперты для МТ4", создана пользователем InwestorFx, 8 май 2019.

Метки:
  1. InwestorFx

    InwestorFx Новичок

    Witam wszystkich, mam nadzieję, że jest to właściwy temat do wprowadzenia tego, co stworzyłem 7 lat temu

    Na początku przedstawię moją historię ...

    Zainteresowałem się rynkiem walutowym prawie 10 lat temu, pierwszy kontakt ze wspaniałym systemem trwał kilka dni, po czym straciłem wszystko. Kolejne płatności to kolejna strata. Żonglowanie „wspaniałymi” systemami, które obiecywały setki pipsów i dziesiątki procent miesięcznie, a nawet dzień ... Po stracie kilkudziesięciu tysięcy złotych w pewnym momencie powiedziałem wystarczająco dużo do siebie i postanowiłem pójść inną drogą.

    Po około 6 miesiącach miałem okazję ćwiczyć w Polsce w firmie, która handluje akcjami na rynku amerykańskim, pracowałem z ludźmi uważanymi za guru na rynku Forex, te kilka miesięcy szkoleń nie poszło na marne, ale wciąż czegoś brakowało ...

    Niecały rok później zacząłem pracować na rynku walutowym, gdzie zarządzałem prywatnymi pieniędzmi prezesa dużej firmy inwestycyjnej. I dopiero wtedy zrozumiałem, gdzie popełniłem błędy i co naprawdę się liczy. Mając dziesiątki tysięcy dolarów na rynku, zacząłem pracować z kilkoma inwestorami, którzy opracowują skuteczny system, który nie wymaga dziesiątek wskaźników i opiera się po prostu na „sentymentach rynkowych”, dodatkową zachętą do stworzenia takiego systemu była moja umowa, która wyraźnie podkreślała, że wraz z utratą konta x % Muszę ponieść konsekwencje w postaci WIELKIEJ kary finansowej, więc stworzony system ma bardzo wąski SL, zapewniając kapitał, brak napędu przez kilkaset pipsów, brak piramidy podwajającej lot itp. Ostrożna konserwacja Luden zasady i wypłaty gotówki z rynku, gdy jest na wyciągnięcie ręki.

    System ma już 7 lat, po kilku drobnych poprawkach został sfinalizowany, aby poradzić sobie z każdą sytuacją i wiesz co? zrobił to z powodzeniem przez 7 lat i zrobi to za 77 więcej, ponieważ opiera się na czynnikach, które pojawiają się na rynku walutowym każdego dnia, niezależnie od tego, jaka jest tendencja

    Powyższa historia nie jest wysysana z palca, a wszyscy zainteresowani wysyłają dokumentację z wyżej wymienionych miejsc jako dowód (oczywiście nadal mam poufność, więc z oczywistych powodów wszystkie adresy, nazwiska i nazwiska nie będą widoczne). Czy ktoś może zaproponować system do sprzedaży, aby pokazać podobną dokumentację?

    Wcześniej system był dostępny tylko dla obywateli polskich, gdzie znalazł ponad 500 nabywców. Ostatni raz w sprzedaży był dostępny w 2015 roku

    Większość systemów opublikowanych w Internecie działała wcześniej lub została przygotowana w taki sposób, że kupujący wiedział, że kupuję wspaniały i niezawodny system. Przetestowałem większość systemów ręcznych i automatycznych i zawsze sprowadzało się to do jednej straty ... W przeszłości i obecnie większość oferowanych na sprzedaż systemów jest bezpłatna (można je znaleźć w Internecie), zmieniają tylko nazwę na bardziej „profesjonalną” do sprzedaży lepiej

    System jest łatwy w użyciu, czas logowania jest natychmiast widoczny, a TP i SL są wstępnie skonfigurowane, ale jest to tak bezpieczne, że nie potrzebujesz dużych środków na koncie, a sama SL zajmuje pewien procent konta. Sam wątpiłem w skuteczność tego systemu (moim zdaniem zawsze istniało przekonanie, że coś jest droższe, a im bardziej „rozwinięty”, tym bardziej skuteczny) BŁĄD! W prostocie był cel. Wystarczy przestrzegać zasad, aby zarabiać pieniądze bez żadnej filozofii.

    Prawdopodobnie zapytasz, czy ten system jest tak wydajny, po co go sprzedawać? Odpowiedź jest prosta: mam więcej pieniędzy, aby otworzyć większe pozycje (w szczególności dla tak zwanych definicji, które generują system, ale wspominam o tym w instrukcji), a otrzymasz system, który, przestrzegając reguł, gwarantuje zysk i zwrot zakupy pierwszego dnia. Oszczędzasz własne pieniądze i czas na znalezienie skutecznego systemu, który masz pod ręką (zajęło mi to prawie 3 lata, dużo pieniędzy, czasu i nerwów).

    Wszystkich zainteresowanych, którzy mają dodatkowe pytania, zapraszam do wysyłania wiadomości na mój adres e-mail inwestujemybtc@gmail.com
     

Поделиться этой страницей